DLA DZIECI

Występujemy dla dzieci!

138

Dzieciaków

138

Zadowolonych

8

Aktorów

11

Spektakli

Przedstawienie dla dzieci – Gargamel i Smurfy Część I, II, III

Smurfy zdjęcie4
Smurfy zdjęcie4
Smurfy zdjęcie3
Smurfy zdjęcie3
Smurfy zdjęcie2
Smurfy zdjęcie2
Smurfy zdjęcie1
Smurfy zdjęcie1

Widowisko teatralne dla dzieci, pełne emocji i wrażeń. Bogata oprawa scenograficzna, efekty świetlne, akustyczne i pirotechniczne. Idealne przedstawienie na duże sceny, różnego rodzaju festyny, dni miast, imprezy okolicznościowe. Dzieci oraz widzowie dorośli biorą czynny udział w spektaklu, współuczestnicząc w tworzeniu akcji.

Treścią spektaklu są różne zabawne sytuacje, w jakich co chwilę znajdują się Smurfy, a Gargamel za wszelką cenę próbuje je złapać. Część II jest odrębnym spektaklem, pełnym przygód Gargamela i Smurfów, oraz wiedźmy Hogaty. Gargamel sprowadził na pomoc swoją cioteczkę Hogatę, żeby pomogła mu złapać niebieskie krasnale. Żywa, pełna ekspresji akcja dostarcza dzieciom niezapomnianych przeżyć i emocji. W części III, która jest również odrębnym przedstawieniem, Smurfy obchodzą urodziny Papy Smurfa. Pojawia się Gargamel, który za wszelką cenę próbuje złapać Smurfy. W tym celu sprowadza swoich pomocników i obmyśla nowy, sprytny plan.

Po przedstawieniu możemy zaprosić do wspólnej zabawy, czyli tańce połamańce u Gargamela i Smurfów. Specjalnie dobrana muzyka, układy choreograficzne, liczne konkursy i tańce ze Smurfami.

Zespół posiada własne nagłośnienie i oświetlenie oraz pełną obsług elektroakustyczną.

Scenariusz i reżyseria: Marek Pyś

SINDBAD

Widowisko teatralne wg. „Księgi tysiąca i jednej nocy”. Wspaniała scenografia i kostiumy, wesołe  piosenki i oprawa muzyczna przenoszą nas w fascynujący świat baśniowych przygód Sindbada i  jego przyjaciół. Ta mądra baśń  uczy nas, że dobro i przyjaźń mają tak wielką moc, że potrafią pokonać nawet największe zło.  W spektaklu pojawia się też wielki Wezyr i jego przyjaciółka, czarownica Tabaza. A z tajemniczej lampy Aladyna wyłania się Dżin. 80 min. wspanialej zabawy.

Scenariusz i reżyseria: Marek Pyś.

NOWE SZATY KRÓLA

Baśń, która uczy i bawi. Napisana przez Hansa Christian Andersena, opowiada o władcy, który ma wielką słabość do strojów. Jego próżność wykorzystują dwaj spryciarze, którzy udają wybitnych krawców.Spektakl posiada bogatą oprawę scenograficzną, barwne kostiumy oraz piękną muzykę. Dzieci biorą żywy udział w przedstawieniu, dostarczając wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Czas trwania: 70 min. Scenariusz i reżyseria: Marek Pyś

JAŚ i MAŁGOSIA

Bajka znana i lubiana, nie tylko przez dzieci. Spotkanie z tym sympatycznym rodzeństwem, dostarczą moc niezapomnianych wrażeń i zabawy. Dzieci biorą czynny udział w przedstawieniu. Świat przedstawiony w tej bajce oswaja młodego widza z prawdą, że życie to też czyhające zło, a Baba Jaga, która udaje Piernikową Babcię, nie zawsze jest taka miła. Jednak mądrość, zaufanie oraz wiara w siebie i chęć poprawy, jest silniejsza. Bajka z morałem i dobrym humorem.

BAJKI ROZMAITE

Bajki Rozmaite zdj�cie 1

Bajki Rozmaite zd.3

Bajki Rozmaite zd.2

Przedstawienie opracowane na podstawie wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Ciekawie i dowcipnie zilustrowane teksty, odpowiedni podkład muzyczny opracowany do każdego wiersza, duża ilość kostiumów i rekwizytów, spotykają się z bardzo żywym zainteresowaniem ze strony dzieci i dorosłych. Jest to przedstawienie interaktywne, widzowie biorą czynny udział w przedstawieniu, pozwala to w atrakcyjny sposób przybliżyć klasykę literatury polskiej. Celem jest stworzenie możliwości twórczego spotkania artystów teatru i widzów. W ten sposób mali widzowie, niejednokrotnie stawiają pierwsze kroki na scenie.

Niesiemy uśmiech i radość. Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

PRZYGODY ROZBÓJNIKA RUMCAJSA

Przygody RozbĘjnika Rumcajsa zd.1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bajka ta przybliża dzieciom temat ekologii i prawdziwej przyjaźni. Przedstawia zabawne perypetie Księcia Pana i Rumcajsa, który stanął w obronie swojego przyjaciela Wodnika, oraz lasu i zwierząt tam żyjących. Piękne kostiumy, oprawa muzyczna, sceny pełne humoru oraz żywy udział dzieci w przedstawieniu dostarczają wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Skrzaty z Leśnej Chaty

Przez Bajki w Świat

Przez Bajki w Swiat zd.1

Przez Bajki w ówiat zd.2

Jest to przedstawienie interaktywne, w którym z humorem wędrujemy przez klasykę literatury dziecięcej. Można tam spotkać Srokę – Kłamczuchę, zakochanego Boćka, szalonego Zajączka, albo zasadzić i schrupać rzepkę.W bajkowym świecie dzieci aktywnie uczestniczą, przebierają się w postaci z bajek, razem z aktorami odgrywają sceny. W ten sposób odkrywamy zakamarki dziecięcej fantazji, a rodzic niejednokrotnie jest zaskoczony, jaka ona może być barwna.

Zapraszamy do wspólnej wędrówki, wesołej i twórczej zabawy, gdzie razem tworzymy kolorowy świat bajek.

Przygody Lisa Witalisa

Przygody Lisa Witalisa zd.1

Przygody Lisa Witalisa zd.2

Przygody Lisa Witalisa zd.3

“Znano w świecie różne lisy…” Brzechwa dumnego właściciela „ogona nad ogony” żartobliwie nazwał szelmą, obdarzając przy tym sporą dawką humoru. Lis Witalis był tak sprytny, że potrafił przekonać zwierzęta, by wybrały go na prezydenta. Co z tego wyniknie i jak mieszkańcy lasu poradzili sobie z rudym spryciarzem?Jest to bajka interaktywna, łączy zabawę z nauką. Wprowadza małego widza w świat zwierząt, pełen różnych charakterów. W humorystyczny sposób stara się pokazać co jest dobre a co złe.

Dzieci biorą czynny udział w przedstawieniu, kreują postaci zwierząt, stawiając niejednokrotnie pierwsze kroki na scenie.

WSZYSTKIEMU CO ZŁE, MÓWIMY NIE

„WSZYSTKIEMU CO ZŁE, MÓWIMY NIE” to przedstawienie profilaktyczne, przeprowadzone w formie dobrej zabawy – ostrzeżenie przed różnymi niebezpieczeństwami, które spotkać mogą naszych najmłodszych, a także przed przejawami nieuświadomionych złych zachowań i ich skutków. Dzieci i dorośli biorą aktywny udział w przedstawieniu, kreują postaci bohaterów, co powoduje wiele radości i uśmiechu. Mali widzowie, przebrani w kostiumy, mogą po raz pierwszy zaistnieć na scenie.

JACEK I PLACEK, CZYLI O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC

12

14

Wierszowana bajka na podstawie książki Kornela Makuszyńskiego. Dwaj bliźniacy : Jacek i Placek wyróżniali się tym, że bardzo niechętnie odnosili się do wszelkiej pracy i nauki. Pewnego razu postanowili porzucić szkołę i w bardzo łatwy i szybki sposób wzbogacić się. Wyruszyli w podróż, pełną przygód, a ich celem, było zdobycie srebrnego Księżyca… Lecz nie tak łatwo ukraść piękny Księżyc, ponieważ strzeże go okrutny i tajemniczy Czarnoksiężnik… W przedstawieniu, oprócz aktorów: Jacka i Placka, możemy zobaczyć lalki jawajki, w postaci Czarnoksiężnika i Nauczyciela. Interaktywna, pełna humoru i zabawy bajka, która w przystępny sposób, uczy, jak cienka jest granica między dobrem i złem.

W POSZUKIWANIU ŚW. MIKOŁAJA

mik

Mikołaj zdjęcie3

Mikolaj zdjęcie2

Figlarny Diabełek przestawia drogowskazy, aby Św. Mikołaj nie mógł znaleźć drogi do dzieci. Jednak nad wszystkim czuwa Aniołek, który bierze sprawy w swoje ręce i nakłania Diabełka, aby naprawił swoje psoty. Mali widzowie biorą czynny udział podczas przedstawienia. Aniołek uczy śpiewać piosenkę o Św.

Mikołaju, który szczęśliwie trafia do dzieci. Spotkanie ze Św. Mikołajem daje dużo radości i uśmiechu. Jest to bajka interaktywna, oparta na ścisłym kontakcie z dziećmi, wypełniona humorem i dobrą zabawą.

to top button